KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018544
nr 1501 8544
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Ej signerad. Olja på duk, 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:25:02
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr